لوگو پیشرو صنعت آزما
کلر دراک (KELLER druck) - پیشرو صنعت آزما

کلر دراک (KELLER druck)

کلر دراک (KELLER druck)
متخصص سنجش فشار سوئیسی شما

کمپانی کلر دراک (KELLER druck) - پیشرو صنعت آزما

کمپانی کلر دراک (KELLER druck)

پیشرو در بازار در تولید مبدل (ترانسدیوسر فشار pressure transducers) و سنسور فشار (ترانسمیتر فشار pressure transmitter)

کلر دراک (KELLER druck) در سال 1974 توسط “هانس دبلیو کلر” Hannes W. Keller، مخترع سلول اندازه گیری سیلیکون یکپارچه تاسیس شد. امروزه پسرانش توبیاس و مایکل کلر این تجارت را اداره می کنند. این شرکت کاملاً خانوادگی است و 450 پرسنل دارد.

کلر دراک (KELLER druck) احساس ارتباط قوی با خانه خود در سوئیس دارد. مقر آن جایی است که به ارزش افزوده می شود و اکثر کارمندان ما در آنجا کار می کنند. در نتیجه، تمام محصولات KELLER دارای مهر کیفیت «ساخت سوئیس» هستند و ارزش‌های سوئیسی کیفیت، عملکرد و قابلیت اطمینان را نشان می‌دهند.

کلر دراک (KELLER druck) دارای گواهینامه ISO 9001 است. این بدان معنی است که مقادیر اندازه گیری شده ما می توانند به طور کامل با استانداردهای ملی ردیابی شوند.

محصولات کلر دراک (KELLER druck)

فناوری اندازه‌گیری فشار با دقت بالا در طیف گسترده‌ای از طرح‌ها

کلر دراک (KELLER druck) به عنوان تجارت اصلی خود، سالانه بیش از 1.2 میلیون سلول اندازه گیری فشار را تولید و به فروش می رساند. با محدوده فشار از 5 تا 2000 بار و تجربه فراوان در پشت هر محصول، راه حل های کلر دراک (KELLER druck) را می توان در همه موارد استفاده کرد. خواسته های مشتری همیشه تمرکز اصلی ماست. برای بیش از 45 سال، ما تخصص را با روحیه نوآورانه ترکیب کرده ایم تا راه حل های مناسب برای هر برنامه کاربردی را پیدا کنیم.

کلر دراک (KELLER druck) برای کیفیت و دقت سوئیسی شناخته شده است. از زمان تأسیس، این شرکت محصولات خود را در تأسیسات خود در Winterthur توسعه و تولید کرده است. برای بیش از 45 سال، ما تخصص را با روحیه نوآورانه ترکیب کرده ایم تا راه حل های مناسب برای هر برنامه کاربردی را پیدا کنیم. خواسته های مشتری تمرکز اصلی ما است.

مبدل فشار (ترانسدیوسر فشار Pressure Transducers)

سنسور فشار (ترانسمیتر فشار Pressure Transmitters)

سطح سنج هیدرواستاتیک (لول پروب Level Probes)

ثبت داده (دیتا لاگر Data Loggers)

فشار سنج دیجیتال – مانومتر دیجیتالی (پرشر گیج دیجیتالی Digital Pressure Gauges)

فناوری بی سیم (فناوری وایرلس Wireless Solutions)

راه حل پیشنهادی (Custom Solutions)

نرم افزار و لوازم جانبی (Software & Accessoires)

محصولات کلر دراک (KELLER druck) - پیشرو صنعت آزما

 

2.محصولات کلر دراک (KELLER druck) - پیشرو صنعت آزما

3.محصولات کلر دراک (KELLER druck) - پیشرو صنعت آزما

آشنایی با محصولات کلر دراک (KELLER druck) و کاربردهای آن‌ها

تولیدات این کارخانه دقیقا چه چیزهایی هستند؟

باید بگوییم که محصولات کلر شامل  ترانسدیوسر و ترانسمیتر معمولی و ضد انفجار فشار، گیج و مانومتر دیجیتال فشار ، سطح سنجهای هیدرواستاتیک، واحدهای انتقال از راه دور یا ریموت، دیتالاگرها، کالیبراتورهای فشار، و انواع سنسورهای اندازه گیری فشار با تکنولوژی پیزورزیستیو است.

البته ناگفته نماند که خیلی ها کلر دراک (KELLER druck) را با ترانسمیتر ها و سنسورهای فشارش که از شناخته شده ترین محصولات آن می شناسند.

اینکه زندگی با سنسورهای فشار کلر دراک (KELLER druck) راحت تر و ایمن تر می شود یک حقیقت محض است. میپرسید چگونه؟  این سنسورها سطح آب و میزان پر بودن مخازن را ثبت میکنند. تکنولوژی اینترنت اشیا که این روزها آنقدرها هم غیرقابل دسترس نیست در زمان لازم و سرموقع هشدار می دهند و اپراتورها را مطلع می کنند و درنهایت از بحران های بزرگ و کوچک بسیاری پیشگیری میکند؛ بحران هایی که ممکن است در بزرگترین کارخانه ها و یا در مراکز درمانی یا کارگاه های تولید مواد غذایی رخ دهند.

مانومتر فشار چیست ؟!

این وسیله یکی از تولیدات کمپانی کلر دراک (KELLER druck) است.  با گیج یا مانومتر فشار میزان فشار سیالات را اندازه‌گیری می‌کنند. گیج فشار باعث ایمن شدن سیستم ها می شود. ماجرا از این قرار است که این گیج‌ها درصورت وجود نشتی و یا تغییرات فشار کاربر را آگاه می کنند.

مانومتر فشار کاربردهای متعددی دارد؛ مثلا در صنایع شیمیایی و پتروشیمی، صنعت ماشین سازی، استخراج نفت و گاز، صنعت حفاری، صنایع لاستیک سازی، کارخانه های مرتبط با صنعت پزشکی و داروسازی، کارخانه های غذا و نوشیدنی، دستگاههای تهویه مطبوع، مراکز تولید برق و نیروگاه ها و مراکز آزمایشگاهی.

و اما سری مانومترهای دیجیتال فشار کلر دراک (KELLER druck) که دارای قدرت نمونه برداری ماکسیمم و مینیمم هستند امکان اندازه گیری فشار را با کیفیت و ضریب خطای کمتر فراهم میکنند و کاربری آن بسیار ساده است. مانومتر دیجیتال، فشار یک محیط را میسنجند و روی صفحه خود نمایش میدهد. این کمپانی انواع مختلف مانومتر راعرضه میکند که هریک برای کاربری متفاوت و دقت اندازه گیری متفاوتی طراحی شده است.

سطح سنج هیدرواستاتیک چیست ؟!

یکی دیگر از محصولات تولیدی کلر دراک (KELLER druck)، سطح سنج هیدرواستاتیک است. این دستگاه برای اندازه گیری دقیق سطح مایعات در مخازن، چاه های عمیق، ارتفاع آب پشت سدها و … مناسب هستند. مزیت ساختاری این سنسورها این است که به راحتی در محلهای با قطر کم قابل استفاده هستند.

سنسورهای فشار چیست ؟!

منظور از سنسور فشار چیست؟ این یک اصطلاح بسیار کلی است و شامل تمام ترانسدیوسرهای فشار، ترانسمیترهای فشار و سوئیچ های فشار می شود. خلاصه اینکه هر وسیله ای که فشار را اندازه گیری کرده و آن را به یک سیگنال الکتریکی تبدیل کند در واقع یک سنسور فشار است.

سنسور فشار نسبی، سنسور فشار مطلق، سنسور فشار وکیوم(خلا)، سنسور فشار دیافراگمی، سنسور فشار دیفرانسیلی؛ این ها چند نمونه از انواع سنسور فشار بودند.

هر نوع و هر سری از سنسورهای فشار کلر دراک (KELLER druck) کاربردهای خاص خود را دارد؛ مثلا سنسور فشار ابسلوت (مطلق)  در اورولوژی، کاردیولوژی و گاستروانترولوژی و همچنین  برخی دیگر از مدل های آن در فرآیندهای صنعتی، لوازم الکترونیکی و هواپیمایی، درکنترل اتوماتیک، صنعت نفت، رباتیک و …  به کار میرود یا سنسور فشار مینیاتوری برای اندازه‌گیری در توربین و سطح مقطع پره های آن استفاده می شود. سنسور فشار دیافراگمی هم برای اندازه گیری فشار سیالات فاسد شدنی مثل شیر و لبنیات و بستنی و اندازه گیری فشار سیالات چسبنده و دارای ویسکوزیته بالا  به کار می رود.

 از کاربردهای دیگر این سنسورها می توان به این موارد اشاره کرد:

 کاربرد در آزمایش های نشتی، اندازه گیری ارتفاع سطح مایع است، صنایع  خودرو و کشتی سازی ، برق ، کشاورزی ، ساخت و ساز و صنعت ریل و راه آهن

این نکته را به خاطر داشته باید که درواقع همه ترانسدیوسرها، ترانسمیترها و سوئیچ های فشار، نوعی سنسور فشار هستند اما همه سنسورهای فشار، ترانسدیوسر، ترانسمیتر یا سوئیچ فشار نیستند.

تراسندیوسر فشار چیست ؟!

ترانسدیوسر فشار، یک وسله الکترومکانیکی است که مقادیر فشار را به یک سیگنال ولتاژی تبدیل می کند و نمایش میدهد.

کلر دراک (KELLER druck) انواع و مدل های مختلفی از این دستگاه را با ویژگی های گوناگون خود تولید میکند؛ مثلا ترانسدیوسر فشار دیافراگمی از انواع ترانسدیوسرها است که کاربردهای معمول آن گرم کننده‌ها، اتوکلاوها و دیالیزرها هستند. سایر کاربردهای آن‌ها در مدل های دیگر می تواند اندازه‌گیری ارتفاع، کاربرد الکترونیک در وسایل هوابرد، هواشناسی، کنترل اتوماتیک، رباتیک، عملیات‌های هیدرولیک، مهندسی دارویی و بهداشتی، استخراج معدن تونلی، انژکتور و کاربردهای بیشمار دیگر ‌باشد.

 بعضی از انواع فشارسنج های ابسلوت کلر دراک (KELLER druck) نیز برای اندازه‌گیری نزدیک در محل‌هایی که دسترسی به آن‌ها سخت است و در لوله های بسیار باریک و اندازه‌گیری فشار تا دمای 200 درجه سانتی گراد در دستگاههای فاقد آداپتور خنک‌کننده استفاده می شود.

ترانسدیوسرهای دما بالا نیز کاربردهای زیادی در واکنش های شیمیایی دما بالا و تست موتورها دارند.

ترانسمیتر فشار چیست ؟!

ترانسمیترهای فشار  یک بخش مهم دیگر در محصولات کلر دراک (KELLER druck) هستند . در واقع یک نوع مبدل فشار پیشرفته هستند که به کاربر اجازه می دهد با دانش فنی کم اندازه گیری های دقیق انجام دهد. این دستگاه در محدوده فشار خاصی تنظیم می‌شود و سیگنال الکتریکی ارسال می‌کند تا پمپ، مشعل و یا شیرآلات برقی و پنوماتیک را روشن و خاموش کند. ترانسمیتر فشار را هم می‌توان به نمایشگرهای دیجیتال متصل کرد.

انواع ترانسمیتر: ترانسمیتر فشار، ترانسمیتر دما، ترانسمیتر رطوبت ترانسمیتر فلو یا جریان سیالات،ترانسمیتر سطح یا ارتفاع مخازن، ترانسمیتر وزن ترانسمیتر سرعت و .

ترانسمیترها که در واقع از پیزو الکتریک سنسور، ترانسدیوسر وتقویت کننده تشکیل شده  و این تجهیزات در مدل‌ها و قیمت های مختلفی عرضه می شود. ترانسمیترهای فشار کمپانی کلر مانند سایر تجهیزات تولیدی آن انواع و سری های گوناگون و با کاربردهای متنوعی دارد.

مثلا ترانسمیتر فشار دیفرانسیلی یک دستگاه  اندازه گیری فشار محبوب و پرکاربرد بین صاحبان صنایع است  و همانطور که از نامش پیداست سیگنال اختلاف فشار بین دو پورت ورودی را در اطلاعات خروجی ارائه میدهد.

 ترانسمیترهای فشار، دقت بالا، غوطه ور، پایدار و دیافراگمی از انواع  ترانسمیترهای تولیدی کلر هستند و می توانند در مناطق در معرض انفجار،  استفاده ‌شوند.

سری ترانسمیترهای فشار- دما بالای کلر نیز در دمای -40 تا 150درجه سانتی گراد  قابل استفاده هستند.

ترانسمیترهای فشار دیافراگمی دما بالا  برای استفاده در خودرو‌های دوگانه سوز،  عملکرد تغییر حالت از گاز طبیعی به بنزین را کنترل می کنند.

ترنسمیترها همچنین می توانند فشار داخل هواپیما را تنظیم نمایند و بعضی از انواع آن نیز در آزمایشگاه ها به عنوان مرجع مورد استفاده قرار می گیرند.

در آخر باید بگوییم که هر کدام از انواع محصولات کلر دراک (KELLER druck) در موارد خاصی مثل یک فرشته نجات به کمک شما و تجهیزاتتان می آیند. بعضی از این ابزارها در موارد لزوم به شما هشدار خطر می دهند و  از بحران های جبران ناپذیر و اشتباهات جدی جلوگیری می کنند.

صنایع کاربردی کلر دراک (KELLER druck)

سنسور فشارهای کلر دراک (KELLER druck) بر روی راه حل ها تمرکز می کنند، صرف نظر از حوزه تخصصی که چالش های شما در آن نهفته است. سطح آب زیرزمینی را اندازه گیری می کنند. آنها می دانند که مخزن آبجو شما چه زمانی خالی است. آنها تشخیص می دهند که موتورهای شما چقدر کارآمد هستند. کلر دراک (KELLER druck) را آزمایش کنید.

نفت و گاز (Oil and Gas)

وسایل نقلیه (Vehicles)

تهویه مطبوع (HVAC)

محصولات مصرفی (Consumer Products)

استخراج مواد خام (Raw Material Extraction)

آب و محیط زیست (Water and Environment)

اندازه گیری ساختاری (Structural Measuring)

شیمی، غذا و داروسازی (Chemistry, Food and Pharma)

ساخت سیستم و دستگاه (System and Device Construction)

هوانوردی و سفرهای فضایی (Aviation and Space Travel)

صنایع کاربردی کلر دراک (KELLER druck) - پیشرو صنعت آزما

2.صنایع کاربردی کلر دراک (KELLER druck) - پیشرو صنعت آزما

3.صنایع کاربردی کلر دراک (KELLER druck) - پیشرو صنعت آزما

4.صنایع کاربردی کلر دراک (KELLER druck) - پیشرو صنعت آزما

نمایشگاه های کلر دراک (KELLER druck)

کیفیت برتر کلر دراک (KELLER druck) را تجربه کنید.

هر ساله، کلر دراک (KELLER druck) محصولات خود را در نمایشگاه های تجاری پیشرو برای سیستم های حسگر و فناوری اندازه گیری در سراسر جهان ارائه می دهد. چه به دنبال کسب اطلاعات در مورد محصولات جدید باشید و چه به دنبال مشاوره در مورد ایده ها و پیشنهادات هستید، نمایندگان کلر دراک (KELLER druck) در کنار شما خواهند بود تا به شما کمک کنند.

نمایشگاه کلر دراک (KELLER druck) - پیشرو صنعت آزما

مزایای رقابتی کلر دراک (KELLER druck)

قیمت مناسب: هزینه کمتر به دلیل تولید انبوه . این یک فرمول ساده و در عین حال پیچیده برای جلب رضایت مشتریان است. طبق آمار کمپانی، بیش از یک میلیون مبدل فشار و ترانسمیتر در سال توسط کلر از خط تولید خارج می شود.

اصالت: خیلی از محصولاتی که روزانه با آن ها سروکار دارید و از برندهای مشهور محسوب میشوند در واقع ساخته شده توسط کارخانه های فرعی واقع در سایر کشورها هستند ، اما کلر که محصولات تولیدی اش جزء ابزار دقیق و سنجشی پراهمیت محسوب میشود باافتخار اعلام میکند که همه محصولاتش “ساخته سوئیس” هستند.

منحصر به فرد بودن: خیلی از محصولات کلر به سفارش مشتریان و براساس نیاز و درخواست آنها تولید می شود. همچنین امکان سفارشی سازی محصولات استاندارد این کارخانه برای مشتریان وجود دارد.

توجه به نیاز مشتری و انطباق با آن برای این شرکت جهانی یک مزیت بزرگ محسوب می شود.

کیفیت بالا:  از مرحله مهندسی و طراحی تا تولید و عرضه این محصولات، کیفیت حرف اول را میزند. وجود متخصصین خبره و وجود پیشرفته ترین تکنولوژی ها و فرایندهای اتوماتیک خط تولید این قضیه را تضمین می کنند.  در این بین اجرای آزمایش ها و تست های دقیق و پیچیده از اجزای جدایی ناپذیر فرآیند تولید در کلر محسوب میشود.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد کمپانی کلر که از نقاط مثبت کیفی آن است، طراحی کاربرپسند و اندازه کوچک محصولات است.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X