لوگو پیشرو صنعت آزما
کروم شرودر - krom schroder

کروم شرودر – krom schroder

کروم شرودر – {krom schroder }Kromschröder

یکی از تولید کنندگان پیشرو در محصولات پیشرفته و راه حل های سیستم از سال 1865 برای حفاظت ، اندازه گیری و کنترل گازها است. این شرکت با استفاده از کنتورهای گاز خانگی و تجاری و همچنین سوپاپ های ایمنی و اجزای کنترل کننده تجهیزات گرمایشی و استفاده های صنعتی ، خدمات گسترده ای را پشتیبانی می کند که اخیرا توسط یک کارخانه هانیول پشتیبانی می‌شود.

شرکت کروم شرودر - krom schroder - پیشرو صنعت آزما

کروم شرودر – krom schroder در رقابت‌های بین المللی موقعیت پیشرو را به خود اختصاص داده است. نمونه کارها شامل کنتورهای گاز خانگی خانگی و اماکن تجاری ، دریچه های اطمینان و اجزای کنترل کننده سیستم‌های گرمایشی و همچنین سیستم های اندازه گیری و کنترل فرآیندهای گرمایش صنعتی است.

با داشتن تعداد زیادی از نقاط پشتیبانی خدمات ، مراکز فروش و سایت های تولیدی در سراسر جهان ، کروم شرودر – krom schroder یک شریک قابل اعتماد برای مشتریان خود می‌باشد که در صنعت ، تجارت و تامین انرژی کار می‌کند. کروم شرودر – krom schroder نه تنها محصولات با کیفیت بالا بلکه خدمات متناسب با مشتری را نیز ارائه می دهد.

با توسعه فن آوری های جدید ،این شرکت به طور فعال در موفقیت اقتصادی مشتریان خود سهیم است. سرمایه گذاری های این شرکت در زمینه تحقیق ، آموزش و حفاظت از محیط زیست نیز برای نسل های آینده مفید خواهد بود.

کروم شرودر – krom schroder یک شرکت هانیول است و بنابراین عضوی از گروهی است که مهارت های کاملی در همه زمینه های توزیع و استفاده از گاز دارد.

محصولات کروم شرودر - krom schroder - پیشرو صنعت آزما

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X