لوگو پیشرو صنعت آزما
هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

هانیول – HONEYWELL

هانیولHONEYWELL

کارخانه هانیولHONEYWELL در کشور آلمان می‌باشد که در زمینه های مختلفی فعالیت می‌کند.

13 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

هوافضا

هواپیماهای کم مصرف تر. پروازهای مستقیم تر و به موقع آسمان و فرودگاه های امن تر. تقریباً در هر هواپیمای تجاری ، دفاعی و فضایی محصولات این کارخانه یافت می شود.

9 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

فن آوری های ساختمانی

بیش از 100 سال پیش ، شرکت هانیول – HONEYWELL با ساخت اتوماتیک راحتی در فضای داخلی ، بهره وری انرژی را تعریف کرده است. امروزه ، این شرکت با استفاده از فناوری خود در 10 میلیون ساختمان محصولات خود را طراحی و جایگذاری کرده است.

10 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

ایمنی و بهره ور

شرکت هانیول – HONEYWELL پیشگام کنترل اتوماسیون است. بنابراین امکانات پیچیده صنعتی و نحوه ایجاد مواد شیمیایی و مواد با کیفیت بالا و با کارایی بالا را درنظر میگیرد و تولید می کند.

11 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

راه حل های ایمنی و تولید

شرکت هانیول – HONEYWELL هر ساله بیش از نیم میلیارد کارگر را با نرم افزارهای مجهز به صدا ، اسکنر بارکد ، رایانه های سیار و تجهیزات حفاظتی ایمن تر و بهره وری بیشتری تجهیز می‌کند.

12 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

تاریخچه

1885

گرمایش خودکار

آلبرت بوتز دستگاهی را اختراع کرد که آن را “فلپر دمپر” می نامید. این سیستم شامل یک ترموستات ، باتری و موتور بود که می توانست دمپر را در یک کوره بلند کند ، شعله های آتش را شعله ور کند و خانه را گرم کند.

چرا نوآورانه است: این اختراع سلف ترموستات مدرن بود و زمینه را برای کنترل و راحتی ساختمان فراهم کرد. شرکت هانیول – Honeywell همچنان دارای اولین موارد زیادی در این زمینه است ، از جمله مواردی که از عملیات ساختمانی از طریق سیستم گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع (HVAC) ، سیستم های ایمنی در برابر آتش و نظارت تصویری پشتیبانی می کنند. محصولات این شرکت در 25٪ از ساختمانهای سراسر جهان وجود دارد.

شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

جنگ جهانی دوم

خلبان اتوماتیک

خلبان خودکار پرواز پایدار یک هواپیما را حفظ می کند حتی اگر یک خلبان دست هایش به یک چوب دستی باشد.

چرا نوآورانه است: خلبان اتوماتیک اولین قدم در جهت خودمختاری هواپیمایی بود. شرکت هانیول – Honeywell به پیشرفت هنر در خلبان خودکار و کنترل پروازها از طریق جنگ جهانی دوم ،خلبان خودکار و سیستم های هواپیمای تجاری موشکی پس از جنگ و جنگ ادامه داد.

2 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

دهه 1960

بنزین بدون سرب

شرکت هانیول – Honeywell UOP روش‌های بهتری برای پالایش نفت خام و فناوری‌هایی که بنزین بدون سرب به ارمغان آورد ، توسعه داد.

چرا نوآورانه است: بنزین بدون سرب برای محیط زیست و مردم ایمن تر است و تا امروز سوخت رسانی به وسایل نقلیه را ادامه می دهد.

 

3 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

دهه 1960

مواد شوینده قابل تجزیه

مواد شوینده یکبار با رشد سریع جلبک ها که باعث از بین رفتن ماهی ها و گیاهان شد ، بسیاری از رودخانه ها و دریاچه های جهان را آلوده کرد. فناوری های شوینده زیست تخریب پذیر ، از بروز آن جلوگیری می کنند.

چرا نوآورانه است: امروزه بیش از 85 درصد از تولید مواد شوینده زیست تخریب پذیر در سراسر جهان از فن آوری های فرآیند پتروشیمی هانیول – Honeywell UOP استفاده می کنند.

4 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

دهه 1960

سیستم جلوگیری از برخورد

سیستم هشدار نزدیکی زمین (GPWS) به خلبانان هشدار می دهد تا در مسیر پرواز مانند برخورد هواپیما به مانعی مانند کوه می‌شوند.

چرا نوآورانه است: GPWS سفر هوایی را ایمن تر کرده و به خلبانان کمک می کند بدانند که با وجود شرایط آب و هوایی مانند مه ، موانع موجود است.

5 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

1974

بارکد پرکاربرد

بارکد کد 39 پرکاربردترین بارکد امروزی است.

چرا نوآورانه است: اکنون از بارکد در صنایع مختلف استفاده می شود ، از جمله صندوق های فروشگاه مواد غذایی ، ردیابی بسته ها ، کارت پرواز با هواپیما ، در فضای مراقبت های بهداشتی و موارد دیگر.

6 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

دهه 2000

مبرد کم GWP

انقلابی در دنیا، شرکت هانیول – Honeywell یک ترکیب فلوئوره ای دارای پتانسیل گرم شدن کره زمین (GWP) کمتری نسبت به مبرد است که در سیستم های تهویه مطبوع اتومبیل ، یخچال سوپرمارکت و عایق خانگی جایگزین می کند.

چرا نوآورانه است: مواد غذایی را برای مدت طولانی تری تازه نگه می دارد ، از خانه ها در برابر آب و هوای شدید محافظت می کند و میزان انتشار آلاینده خودرو را کاهش می دهد.

7 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

2003

مرتب سازی انبار 

این نوار نقاله ها ، نرم افزارها و کنترل ها برای انبارها و مراکز توزیع ضروری هستند و از آسیب دیدن محصولات محافظت می کنند.

چرا نوآورانه است: این سیستم ها تقریباً هر اندازه و شکل محصول را در خود جای می دهند. این حداکثر توان عملیاتی و کارآیی را دارد – کالاها را به جایی که سریعتر می روند برسانید.

8 شرکت هانیول - HONEYWELL - پیشرو صنعت آزما

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X