لوگو پیشرو صنعت آزما
جومو JUMO GmbH - پیشرو صنعت آزما

جومو JUMO GmbH

جومو JUMO GmbH

3.کارخانه جومو JUMO GmbH - پیشرو صنعت آزما

رشد جهانی به دلیل فناوری پیشرفته

1990-1999

دولت فدرال از بن به پایتخت قدیمی و جدید برلین نقل مکان کرد. بخش توسعه JUMO به یک ساختمان جدید منتقل شد. در طول سالها ، این بخش دستگاههای با تکنولوژی بالا ، سیستمهای کنترل فرآیند ، فرستنده های هوشمند ، فناوری اتوبوس و نرم افزار تجسم پیشرفته را تولید کرده است. در نتیجه ، سیستم اتوماسیون جومو JUMO GmbH در سال 1997 در بازار راه اندازی شد.

پس از تأسیس مرکز آموزشی جومو JUMO GmbH در 1995 ، خانواده Juchheim متحمل ضرر دیگری شدند: در سال 1996 ، موریتز Juchheim بنیانگذار شرکت درگذشت.

سیستم های اتوماسیون ، گروه های هدف جدید و بازارهای جدید

2.موسس جومو JUMO GmbH - پیشرو صنعت آزما

2000-2009

هزاره جدید نه با سقوط ، بلکه با رکورد جومو JUMO GmbH آغاز شد: این شرکت برای اولین بار به فروش بیش از 100 میلیون یورو دست یافت. در سال 2002 ، زمانی که واحد پول اروپایی نیز به عنوان پول نقد معرفی شد ، جومو JUMO GmbH ساختمان جدید فروش و تولید خط تولید فناوری سنسور دما را در شهرک صنعتی Eisweiher افتتاح کرد. مساحت کل ساختمان 4680 متر مربع بود.

در سال 2003 ، نام تجاری جومو JUMO GmbH نام شرکت و مایکل یوخهایم مدیرعامل در کنار پدرش برنهارد شد. جومو JUMO GmbH در بازارهای آسیایی و اروپای شرقی رشد کرد. این می تواند گروه های هدف جدید را با سیستم های اتوماسیون کامل مورد استفاده قرار دهد

پلاستیک و رشد عالی

کارخانه جومو JUMO GmbH - پیشرو صنعت آزما

2010-2020

با نزدیک شدن این دهه به جومو JUMO GmbH ، بیش از 2000 نفر در سراسر جهان مشغول به کار شدند و همچنان بر توسعه تمرکز کردند. صدور گواهینامه آزمایشگاه DKD توسط Deutsche Akkreditierungsstelle GmbH (DAkkS) راه را برای خدمات جدید باز کرد. مرکز تدارکات کالاهای ورودی جدید در سال 2012 افتتاح شد و در سال 2013 یک سایت 100،000 متر مربعی برای کارخانه تولید سنسور جدید خریداری شد.

در سال 2016 ، جومو JUMO GmbH با تصاحب PGT Thermprozesstechnik GmbH تنها خرید یک شرکت خارجی را تا به امروز انجام داد. این شرکت در تولید کاوشگرهای دما پلاستیکی ابتکاری تخصص داشت و سالها پیش از آن شریک سیستم JUMO بود. JUMO چندین جایزه برای رشد بیش از حد متوسط ​​و به عنوان یک کارفرمای نمونه دریافت کرد.

در سال 2020 دیمیتریوس کاریسیادیس به عنوان سومین مدیر اجرایی منصوب می شود. او مسئول مناطق “فروش ، توسعه و تولید” است. در آینده ، برنهارد یوخهایم مسئول “منابع انسانی” و مایکل یوخهایم “فناوری اطلاعات و امور مالی” خواهند بود.

جومو عرضه کننده قدرتمند محصولات نوین در زمینه ی سنجش، کنترل، و تکنولوژی اتوماسیون می باشد. این مجموعه یک مجموعه خانوادگی است که اکنون توسط نسل سوم خانواده مدیریت می شود و بیش از 2200 کارمند در سطح جهان دارد.

مجموعه ی گسترده محصولات این کمپانی زنجیره کاملی است که از سنسور تا راهکارهای اتوماسیون برای سنجش دما، فشار، آنالیز مایعات، جریان، سطح و رطوبت، همگی را دربر می گیرد.

این گروه تجاری دارای پنج شعبه در آلمان، 24 زیر مجموعه در خارج از آلمان، و بیش از 40 عامل فروش در سطح جهان می باشد.

امروز، این کمپانی در زمینه کاوش صنعتی دما، یک پیشرو جهانی محسوب می شود. وجه تمایز این مجموعه در ابتکار ، سطح بالای خط تولید ،و دامنه ی گسترده محصولات آن است. این عوامل است که باعث برآورده شدن نیازهای مشتریان در اسرع وقت و با انعطاف پذیری هر چه بیشتر ، می گردد.

محصولات جومو JUMO GmbH - پیشرو صنعت آزما

فشار

اندازه‌گیری فشار یکی از مهم‌ترین فعالیت‌ها در اکثر بخش‌های صنعت است. دستگاه‌های اندازه‌گیری فشار با کیفیت بالای ساخت جومو JUMO GmbH نتایجی قابل اطمینان و ایمن را ارائه می‌دهند. همچنان راه‌حلی مناسب برای هر کاربرد هستند: محصولات بهداشتی برای صنایع غذایی و داروسازی و همچنین محصولات جهانی برای مهندسی مکانیک و کارخانه؛ همیشه با دقت بسیار بالا.

2.کارخانه جومو JUMO GmbH - پیشرو صنعت آزما

ترانسمیترها

با دامنه‌ی گسترده‌ای از ترانسمیترها، شرکت جومو JUMO GmbH دستگاه‌های اندازه‌گیری فشار با کیفیت بالا، برای بازه‌های مختلف اندازه‌گیری و سیال‌های مختلف ارائه می‌کند. مقادیر به شکلی مطمئن تعیین می‌شوند و برای میزان‌های بیشتر از بازه (over range) و کمتر از آن (under range) نظارت می‌شوند. استانداردهای CANopen، HART و IO-Link برای رابط‌های ارتباطی موجود هستند. مقاومت در برابر انفجار، SIL و الزامات بهداشتی نیز رعایت شده‌اند.
سری: MIDAS، MIDAS C08، MIDAS SI، MIDAS S19 R، MIDAS DR، MIDAS S05، MIDAS S06، MIDAS C18 SW، MIDAS S07 MA

کاربردهای جومو JUMO GmbH

غذا و نوشیدنی
تولید آبجو
آب و فاضلاب
تصفیه آب‌های زیرزمینی
آماده‌سازی آب استخر
تصفیه آب خنک‌کننده
تکنولوژی راه‌آهن
پیشرانه‌ی دیزلی
تکنولوژی شاسی
کنترل آب و هوا
تامین آب
هیدروژن
ساختار کوره صنعتی
فرآیند عملیات حرارتی پیوسته
فرآیند عملیات حرارتی ناپیوسته
تکنولوژی گرمایش و تهویه مطبوع
تکنولوژی تهویه مطبوع
تکنولوژی گرمایش
گرما و سرما سنج
صنعت کشتی‌سازی
تانکر
تصفیه آب
سیستم‌های گرمایش و سرمایش

موسس جومو JUMO GmbH - پیشرو صنعت آزما

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X