لوگو پیشرو صنعت آزما
امرسون کوپلند آلکو - EMERSON Copeland ALCO

امرسون کوپلند آلکو – EMERSON Copeland ALCO

شرکت امرسون EMERSON در پیچیده ترین و عمیق ترین چالشهای پیش روی جهان در بازارهای فرآیندی ، صنعتی ، تجاری و مسکونی متمرکز هستیم. استعداد جهانی ، بهترین فناوری های کلاس و سیستم عامل های اصلی ما در طیفی از صنایع و بخش ها ارزش ارائه می دهند. با ما ، شما همیشه می توانید آن را حل شده در نظر بگیرید.
همچنین بخشی از زیر مجموعه های شرکت امرسون EMERSON شامل مجموعه های بزرگی مانند کوپلند Copeland و آلکو کنترل {آلکو کنترلز} ALCO Controls می باشد.

کارخانه امرسون Emerson - پیشرو صنعت آزما

برای کنترل سیستم های برودتی ، تهویه مطبوع و گرمایش ، امرسون EMERSON طیف گسترده ای از شیرهای انبساط ، خشک کن فیلتر ، شیر برقی ، محصولات کنترل روغن ، مبدل فشار ، ترموستات و غیره را ارائه می دهد. تمام اجزای سازنده آلکو کنترل {آلکو کنترلز} ALCO Controls ، مکانیکی و الکترونیکی ، طراحی شده و تولید شده برای اطمینان از حداکثر کارایی و قابلیت اطمینان. بهینه سازی عملکرد سیستم در پیشرفتهای آلکو Alco Controls نقش اساسی دارد.

نماد محصولات آلکو ALCO - پیشرو صنعت آزما

آینده HVACR پر از عدم اطمینان است: مقررات جدید ، محصولات جدید و واقعیت های جدید. توسعه سیستم های تهویه مطبوع و برودتی شرکت امرسون EMERSON که مطابق با کارایی و مقررات مبرد جدید باشد می تواند مجموعه جدیدی از چالش های پیچیده را ارائه دهد. نسل بعدی فناوری کوپلند Copeland برای حداکثر کارایی و طیف وسیعی از مبردهای GWP (پتانسیل گرمایش جهانی) طراحی شده است و همراه با ویژگی های هوشمند مانند الکترونیک پلاگین ارائه عملکرد و انعطاف پذیری مورد نیاز شما برای طراحی سیستم آماده می‌باشد .

فراتر از کمپرسورهای نسل بعدی کوپلند Copeland که در قلب سیستم های تهویه مطبوع و سیستم های برودتی تولید می‌کنند که صاحبان خانه ، مشاغل و صنایع به آن وابسته اند ، برنامه های آموزشی و تخصصی پیشرو در صنعت ما می توانند ضمن کمک به شما در تعیین تغییرات آینده برای کسب و کار شما کمک کنند. امروز برای چالش های فردا آماده شوید.

نماد محصولات کوپلند Copeland - پیشرو صنعت آزما

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X