لوگو پیشرو صنعت آزما
آر ام جی - RMG (برایان دونکین Bryan Donkin) - پیشرو صنعت آزما

آر ام جی – RMG (برایان دونکین Bryan Donkin)

آر ام جیRMG (برایان دونکین Bryan Donkin)

به عنوان یک رهبر جهانی در تولید و بازاریابی تجهیزات کنترل گاز شهرت زیادی دارد. این امر با تلفیق نزدیک به دو قرن تجربه و تخصص با یک استراتژی چشمگیر و در عین حال محاسبه شده از توسعه مداوم محصول ، سرمایه گذاری و تعهد کامل کیفیت به همه جنبه های کسب و کار حاصل شده است. آر ام جی – RMG (برایان دونکین Bryan Donkin) عضو گروه شرکتهای RMG Regel + Messtechnik است.

2 آر ام جی - RMG (برایان دونکین Bryan Donkin) - پیشرو صنعت آزما

برایان دونکین Bryan Donkin آمریکا

گروه آر ام جی – RMG یک متخصص کاملاً شناخته شده در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات کنترل ، اندازه گیری و تجزیه و تحلیل گاز با فشار بالا برای یک بازار جهانی است. شبکه توزیع انحصاری متعهد به آوردن خطوط تولید برتر است که این کارخانه برای ارائه به بازار در ایالات متحده ارائه می دهد.

برایان دونکین Bryan Donkin آمریکا

در سال 1847 بود که این شرکت اولین محصولات خود را برای صنعت گاز طراحی کرد و در سال های آینده نوآوری های چشمگیری در این زمینه صورت گرفت که باعث شهرت آر ام جی – RMG (برایان دونکین Bryan Donkin) به عنوان نوآوران با دانش بی نظیر از صنعت گاز شد. درک شرکت از نیاز به ادامه تحقیق و توسعه از طریق پیشرفته ترین فن آوری منجر به ایجاد طیف وسیعی از محصولات انقلابی شده است که به سرعت خود را به عنوان استاندارد بازارهای داخلی ، صنعتی و تجاری تثبیت کرده اند.

4 آر ام جی - RMG (برایان دونکین Bryan Donkin) - پیشرو صنعت آزما

به همین دلایل است که اکثریت شرکتهای گازسوز و مشتریان به سرعت مزایای تعیین آر ام جی – RMG (برایان دونکین Bryan Donkin) را به عنوان تجهیزات استاندارد کنترل گاز خود ، تضمین اطمینان از ماندگاری بالا ، عملکرد عالی ، کیفیت و خدمات را شناسایی کرده اند. خدمات به صنایع گاز در سراسر جهان در حال حاضر تنها تمرکز فعالیت های شرکت با نمایندگی در سراسر جهان و تاسیسات تولید ماهواره در آلمان ، کانادا ، آرژانتین و جمهوری چک است.

گروه شرکت‌های آر ام جی – RMG به کنترل موثر گاز در تقریباً هر گوشه دنیا ادامه می دهند. و اکنون ، با برایان دونکین ایالات متحده آمریکا این محصولات و خدمات عالی اکنون در ایالات متحده در دسترس است. ترکیبی از طیف گسترده ای از محصولات این شرکت ، اکنون یک “فروشگاه یک مرحله ای” جهانی را برای تمام نیازهای تنظیم کننده گاز و کنتور شما به مشتریان ما ارائه می دهد.

آر ام جی - RMG (برایان دونکین Bryan Donkin) - پیشرو صنعت آزما3 آر ام جی - RMG (برایان دونکین Bryan Donkin) - پیشرو صنعت آزما

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X