لوگو پیشرو صنعت آزما
کستل - Castel - پیشرو صنعت آزما

کستل – Castel

کستل Castel

یک تامین کننده پیشرو در اجزای تبرید و تهویه مطبوع ، یک شرکت خانوادگی 100٪ ایتالیایی است که به لطف پیگیری برجسته خود در زمینه نوآوری و تمایل بی شائبه برای تسخیر بازارها ، از سال 1961در ایتالیا بلکه در خارج از کشور رشد کرده و نامی را برای خود تثبیت کرده است.

طیف گسترده ای از محصولات کستل – Castel شامل: شیرهای انبساط ترموستاتیک و الکترونیکی ، شیرهای برقی ، سیم پیچ ها ، اتصالات ، تجهیزات ایمنی ، شیرهای سوئیچ فشار آب ، تنظیم کننده های فشار ، نشانگرها ، خشک کن های فیلتر ، فیلترهای مکانیکی ، سیستم های کنترل سطح روغن ، شیرهای سیستم های برودتی ، مقره های ارتعاشی و اتصالات برنجی.

شرکت کستل - Castel - پیشرو صنعت آزما

تاریخچه

بیش از پنجاه سال ، کستل – Castel به عنوان یکی از صنایع پیشرو در بخش مکانیک شناخته شده است: کیفیت برتر شناسه شرکت است و در تمام محصولات آن در ایتالیا و سراسر جهان یافت می شود.

مارک کستل – Castel تضمین قطعی اصالت است. همانطور که در بهترین سنت ایتالیایی وجود دارد ، محصولات کنترل شده کستل – Castel با توانایی نوآوری ، توجه به جزئیات و خدمات حرفه ای به مشتری مترادف هستند.

سازمان تولید قوی و اثبات شده شرکت ، همراه با محیط کار مناسب با توانایی استفاده حداکثری از منابع انسانی ، عناصری هستند که این شرکت برای موفقیت خود ضروری می داند و بستر ایده آل برای تجمیع و خلاقیت را فراهم می کند.

اشتیاق ، نوآوری و قابلیت اطمینان: سه کلمه که عنصر اصلی استراتژی کستل – Castel را از ابتدای موفقیت تا به امروز دربرمی گیرد.

هدف 

پشتیبانی از افزایش مشتری ما با محصولات قابل اعتماد ، بادوام ، با کیفیت بالا و پیشرفته از نظر تکنولوژی ، تولید شده با احترام به محیط زیست و پشتیبانی و بهبود سطح خدمات بیش از استانداردهای صنعت ، به منظور تثبیت حضور برند کستل – Castel در بازارهای موجود خود و نام تجاری را در بازارهای نوظهور شناخته می کند.

کارخانه کستل - Castel - پیشرو صنعت آزما

وسعت فعالیت

اکنون کستل – Castel در بیش از 90 کشور در 5 قاره جهان حضور دارد.

اروپا هنوز بازار اصلی صادرات کستل – Castel است و مناطق اصلی آن فرانسه ، اسپانیا ، آلمان و اروپای شرقی است.

صادرات در کشورهای شرقی مانند چین ، ژاپن ، کره جنوبی ، تایوان ، اندونزی ، مالزی ، استرالیا و هند جای خود را به دست می گیرد.

در سال 2010 ، کستل – Castel یک شرکت وابسته در چین با نام “Castel Refrigeration Ltd (شانگهای)” برای پشتیبانی از توسعه در این کشورها ، ایجاد یک سیستم توسعه تجاری و تدارکاتی برای کل قاره آسیا و اقیانوس آرام تاسیس کرد.

کستل – Castel همچنین محصولات خود را در روسیه ، خاورمیانه و آفریقا به فروش می رساند.

اخیراً ، یک شرکت وابسته در ایالات متحده ، “Castel USA، Inc” ، برای پشتیبانی از توسعه تجاری و تدارکاتی در قاره آمریکا ، از جمله کانادا ، ایالات متحده ، مکزیک ، برزیل ، شیلی و آرژانتین ، تأسیس شد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X