لوگو پیشرو صنعت آزما
فیندر Finder - پیشرو صنعت آزما

فیندر Finder

فیندر Finder
قدم به قدم به سوی آینده

2. فیندر Finder - پیشرو صنعت آزما

تاریخچه و فعالیت کلی

شرکت فیندر Finder در سال 1954 توسط پیرو Giordanino تأسیس شد ، که اولین رله را در 1949 ثبت کرد. امروزه Finder بیش از 14،500 نوع مختلف دستگاه های الکترومکانیکی و الکترونیکی، رله‌های استپ، رله‌های متکی به نور، رله‌های صنعتی، رله‌های به شدت باریک و مینیاتوری، رله‌های برق، سوکت‌های رله، تایمرها و لوازم جانبی برای بخشهای مسکونی ، تجاری و صنعتی تولید می کند ، همه آنها در تاسیسات اروپایی ما در ایتالیا تولید می شوند ، فرانسه و اسپانیا. در طول سالها این شرکت همچنان در حال گسترش است و اکنون واقعاً جهانی است. فیندر Finder مفتخر است که به عنوان تولید کننده رله با بالاترین تعداد تأییدیه کیفیت شناخته می شود.

3. فیندر Finder - پیشرو صنعت آزما

کارخانه‌ها و مراکز تولید

فیندر محصولات خود را در چهار مرکز تولید می‌کند: دفتر مرکزی و کارخانه‌ی مرکزی در آلمیس نزدیک تورین، در شمال غربی ایتالیا قرار دارد. شرکت در سانفرونت، نزدیک کونئو، شمال غربی ایتالیا، در سنت ژان ده مورین، جنوب غربی فرانسه و در والنسیا، اسپانیا شعبه های فرعی دارد. فیندر دو مرکز لاجستیک در تربورآستیم (آلمان) و آلمیس دارد.

بعضی از مراکز تولید در شمال غربی آلپ قرار دارد، در منطقه‌ای که مشهور به دستاوردهای زیادی در حوزه صادرات و دیدگاه جهانی است.

آخرین کارخانه که در والنسیا احداث شده، فعالیت فعلی شرکت را در حوزه‌ی فرآیند تولید و تاکید روی کیفیت محصول، تکمیل کرده است.

5. فیندر Finder - پیشرو صنعت آزما

گواهینامه ها

در طول این سالها ، فیندر Finder به دلیل کیفیت بسیار بالای تولید و همچنین گستردگی و ماهیت بسیار تخصصی محدوده ، مترادف با رله ها شده است. این امر با تعداد زیاد تأییدات کیفیت آن ، که هم کیفیت و هم سطح بالای قابلیت اطمینان محصولات آن را گواهی می دهد.

4. فیندر Finder - پیشرو صنعت آزما

مسئولیت پذیری محیط زیست و اخلاق تجاری

فیندر Finder با اطمینان از پایبندی ما به مقررات زیست محیطی ملی و اتحادیه اروپا ، تضمین می کند که همه محصولات آن با الزامات قانونی مطابقت دارد. امروزه سیاست کاهش مصرف انرژی توسط شرکت به این معناست که بیش از 50 درصد از برق مورد استفاده ما از منابع تجدیدپذیر تامین می شود. این تعهد با پیروی ما از UNI EN ISO 14001 نشان داده می شود ، که نشان می دهد ما همیشه حداکثر تلاش خود را برای حفاظت از محیط زیست انجام می دهیم.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X