لوگو پیشرو صنعت آزما
سنسوپارت SensoPart - پیشرو صنعت آزما

سنسوپارت SensoPart

سنسوپارت SensoPart

سنسوپارت SensoPart - پیشرو صنعت آزما

سنسوپارت SensoPart یکی از تولید کنندگان برتر سنسورهای فوتوالکتریک و پردازش تصویر برای اتوماسیون کارخانه است. هدف ما این است که یک قدم جلوتر بمانیم تا بتوانیم نوآورانه ترین محصولات موجود در بازار را به مشتریان خود ارائه دهیم. از این طریق به آنها کمک می کنیم تا راه داشتن کارخانه دیجیتال و هوشمند را هموار کنند. به منظور حفظ توانایی خود در ارائه آخرین فن آوری ها، ما بیش از حد معمول در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم و با دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی مشهور همکاری می کنیم.

محصولات موفق که اکنون برای اتوماسیون کارخانه مدرن ضروری به حساب می آیند، از ایده های آینده نگرانه روزهای گذشته ایجاد شده اند. اما ما به دستاوردها، موفقیت های خود قانع نیستیم- زیرا هنوز ایده های زیادی برای آینده داریم.

کارخانه سنسوپارت SensoPart - پیشرو صنعت آزما

نقاط عطف توسعه محصول

سنسوپارت SensoPart در بیش از 25 سال از عمر خود ، به عنوان یک شرکت مبتکر در زمینه سنسور ، نامی بین المللی برای خود ساخته ایم. به عنوان مثال، ما در بازار پردازش تصویر صنعتی با سری VISOR® خود یا در بسیاری از کاربردها با سنسورهای نوری رهبر فناوری امروز هستیم. چه سنسور سوویچ کننده یا سنسور دید – کاربران به ویژه از ویژگی های عملی خوب محصولات ما و همچنین نصب و راه اندازی آسان آنها استقبال می کنند.

انجمن ارتقا علوم در آلمان فعالیت های تحقیقاتی ما را با مهر “نوآورانه از طریق تحقیقات” ارج نهاده و ما از این جایزه خوشحالیم!

محصولات سنسوپارت SensoPart - پیشرو صنعت آزما

نقاط عطف در تاریخ شرکت

از جنگل سیاه تا جهان گسترده – این احتمالاً بهترین راه برای جمع بندی دهه های گذشته است. با شروع از محل تأسیس خود در ویدن در جنگل سیاه ، سنسوپارت SensoPart یک نام بین المللی برای خود ساخته ایم و حضور خود را به طور مداوم گسترش داده ایم. اکنون دو مکان در آلمان، چندین شرکت تابعه در خارج از کشور و نمایندگان ذیصلاح در سایر کشورهای جهان داریم. این بدان معنی است که ما همیشه به مشتریان خود نزدیک هستیم و می توانیم مشاوره و پشتیبانی در محل ارائه دهیم.

فعالیت سنسوپارت SensoPart - پیشرو صنعت آزما

کیفیت

سنسوپارت SensoPart در هر کاری که انجام می دهد ، رضایت مشتری اولویت اصلی آن است. به همین دلیل است که برای مقاومت و دوام محصولات خود بالاترین ارزش را قائل می شوید – یک استاندارد کیفیتی که طبق استاندارد DIN ISO 9001 نیز توسط مدیریت کیفیت پشتیبانی می شود. اصول سیاست کیفیت این مجموعه عبارتند از:

  • رضایت مشتری
  • سودآوری
  • قابلیت نوآورانه
  • همکاری داخلی
  • ایمنی
  • محیط زیست

سنسوپارت SensoPart همچنین با طیف گسترده ای از لوازم جانبی ، پشتیبانی مناسب برنامه ها و کارگاه های آموزشی در زمینه موضوعات و برنامه های فعلی در اتوماسیون کارخانه ، خدمات جامعی را برای کلیه جنبه های محصولات خود به مشتریان خود ارائه می دهیم.

محصولات 2 سنسوپارت SensoPart - پیشرو صنعت آزما

محیط زیست

سنسوپارت SensoPart یک تجارت خانوادگی در آلمان است و این نگرش ما به کار را نیز شکل می دهد: ما برای اطمینان شما ارزش قائل هستیم ، مسئولیت اقدامات خود را می پذیریم و روابط نزدیک و اعتماد را چه در داخل شرکت و چه با مشتریان و شرکای خود ارزیابی می کنیم.

مدیریت شرکتی مسئولیت پذیر نیز به طور طبیعی شامل استفاده پایدار از منابع طبیعی است. مطابق با اصل “تولید ناب” ، تمام فرایندهای ما با حداکثر بهره وری ، استفاده اقتصادی از انرژی و مواد و بازیافت مداوم پسماندهای تولید مشخص می شوند. پایداری همچنین دیدگاه اصلی ما در رابطه با همکاری با شرکت هاست:

برای اینکه توانایی خود را در نوآوری حفظ کنیم، ما مثل همیشه در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کنیم. به این ترتیب ، ما زمینه موفقیت پایدار را ایجاد می کنیم – امروز و در آینده.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X