لوگو پیشرو صنعت آزما
زیمنس SIEMENS - پیشرو صنعت آزما

زیمنس SIEMENS

زیمنس SIEMENS

شرکت زیمنس SIEMENS یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین شرکت صنعتی در بخش برودت و ابزاردقیق و خط گاز در آلمان می‌باشد. این کارخانه از زمان تأسیس در 1907 زیمنس بوده است.شعار این مجموعه در زیر دکر شده است.

سنت و میراث ما منبع الهام برای آینده است.

ناتالی فون زیمنس ، نوه بزرگ بنیانگذار شرکت زیمنس SIEMENS :

ما به عنوان بخش مرکزی در دفتر مرکزی شرکت‌ها در برلین ، وظیفه مستند سازی و انتشار دانش در مورد تاریخچه و توسعه بیش از 170 ساله شرکت فناوری خود را داریم. ما اسناد ، عکس ها ، فیلم ها و محصولات با ارزش نوشته شده از تاریخ Siemens AG و شرکت های پیشین خود را محافظت و مجدد تجزیه و تحلیل می کنیم.

میراث تاریخی غنی

در حال حاضر موسسه تاریخی این شرکت حدود 10 هزار متر فضای قفسه پر از منابع مکتوب و 12000 کتاب را در خود جای داده است. مجموعه اطلاعات و اسناد ذخیره شده اکنون به حدود ده ترابایت رسیده است. مجموعه های دائماً در حال رشد ما شامل حدود یک میلیون تصویر تاریخی و همچنین ضبط شده از سخنرانی های مختلف توسط مدیران زیمنس SIEMENS است. حدود 8000 فیلم صنعتی ، تجاری و تبلیغاتی تاریخ مهندسی برق و الکترونیک را از دهه 1930 تا امروز به تصویر می کشند. مجموعه نمایشگاه های ما در حال حاضر حدود 10 هزار شی تاریخی را در خود جای داده است.

خدمات

ورود شما به تاریخچه زیمنس SIEMENS
اگر یک کارمند زیمنس باشید ، یک روزنامه نگار ، یک محقق یا یک مشتری علاقه مند – موسسه تاریخی زیمنس SIEMENS روش هایی را برای یادگیری تاریخچه زیمنس SIEMENS به شما ارائه می دهد ، بنابراین در مورد شرکتی که نقشی چشمگیر در توسعه فناوری آلمان ، اروپا و جهان در بیش از 170 سال داشته است.

کارخانه 2 زیمنس SIEMENS - پیشرو صنعت آزما

منابع و پروژه های فعلی

منابع و پروژه های جاری به تنوع تاریخچه شرکت زیمنس SIEMENS
مجموعه های گسترده بر اسنادی از هیئت نظارت ، هیئت مدیره و واحدهای مرکزی شرکت تأکید دارند. این منابع پایه و اساس همه کارهای تاریخی زیمنس SIEMENS هستند. بدون آنها ، ردیابی وقایع ، فرایندها و زمینه های اصلی برای کل شرکت غیرممکن است. سوالات حقوقی فقط یکی از دلایل بسیاری است که برای بازسازی قابل اعتماد پیشرفت های تاریخی بسیار مهم است.

کارخانه 3 زیمنس SIEMENS - پیشرو صنعت آزما

اسناد

موسسه تاریخی زیمنس SIEMENS در حال حاضر حدود 10000 متر فضای قفسه پر از منابع مکتوب – مکاتبات تجاری ، صورتجلسه ها ، گزارش ها ، لیست قیمت ها ، روزنامه ها ، مواد چاپی ، خبرنامه های کارمندان ، مجلات مشتری ، نقشه ها را در خود جای داده است. تعداد بیشتری از اسناد مانند بخشنامه ها و اطلاعیه های مطبوعاتی که فقط به صورت دیجیتال به دست این شرکت می رسد ، به آنها اضافه می شود.

شرکت زیمنس SIEMENS - پیشرو صنعت آزما

تصاویر

مجموعه های دائماً در حال رشد این شرکت شامل حدود یک میلیون تصویر تاریخی هستند ، یک گنجینه ویژه مجموعه ای از حدود 150،000 ماده ضد عفونی کننده شیشه است که سطح تفکیک پذیری را که به ندرت در عصر دیجیتال تجربه می کنیم ، ارائه می دهد.

شرکت 4 زیمنس SIEMENS - پیشرو صنعت آزما

فیلم

حدود 8000 فیلم صنعتی ، تجاری و تبلیغاتی تاریخ مهندسی برق و الکترونیک را از دهه 1930 تا امروز به تصویر می کشند. تاریخ در صفحه بزرگ به گونه ای آشکار می شود که گویی دیروز اتفاق افتاده است.

شرکت 2 زیمنس SIEMENS - پیشرو صنعت آزما

نمایشگاه ها

مجموعه نمایشگاه های این شرکت در حال حاضر حدود 10 هزار شی تاریخی را در خود جای داده است. این یک خزانه پر از تکنولوژی را به این شرکت می دهد ، شروع با بازسازی تلگراف اشاره گر 1847 و اولین ماشین الکتریکی زیمنس SIEMENS از 1905 – “الکتریک ویکتوریا” – و همچنین اولین رادیو افسانه ای زیمنس SIEMENS در سال 1924 ، و گسترش همه راه به اولین رایانه های شخصی زیمنس SIEMENS. این مجموعه فوق العاده با نمونه های چشمگیر محصولات در زمینه انرژی و فناوری درایو گردآوری شده است و البته تابلوهای راهنمای گذشته این شرکت نیز به عنوان یک پیشرو در ارائه خدمات رادیویی و محصولات مخابراتی از جمله تلفن های همراه است.

شرکت 3 زیمنس SIEMENS - پیشرو صنعت آزما

تاریخ
تاریخ بایگانی
ویلهلم فون زیمنس ، پسر دوم بنیانگذار شرکت ، قبلاً در مراحل اولیه تشخیص داده بود که تاریخچه شرکت دارای پتانسیل قابل توجهی است. وی برای جشن 60 سالگی شرکت در سال 1907 ،ترتیب یافتن بایگانی زیمنس SIEMENS را ترتیب داد. برای سالهای طولانی ، کارمندان بایگانی در وهله اول مشغول جمع آوری پرونده ها و اسناد چاپی مربوط به این شرکت و استفاده از این موارد برای بازسازی تاریخچه شرکت بودند. در دهه 1920 ، این قضیه زمینه ساز انتشار اولین نشریات درباره تأسیس و توسعه شرکت شد.

کارخانه زیمنس SIEMENS - پیشرو صنعت آزما

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X