لوگو پیشرو صنعت آزما
جانسون کنترل - Johnson Controls

جانسون کنترل – Johnson Controls

جانسون کنترل (کنترلز) Johnson Controls در سال های اخیر بیشتر در زمینه امنیت در ساختمان های فعالیت کرده و با هدف زیر اقدام به فعالیت میکند.
ساختمانهای شما یک هدف دارند.

آنها مکانهایی برای زندگی یا کار مردم هستند. امکاناتی برای یادگیری یا بهبودی. مکان هایی برای سرگرمی و خرید. سایتهایی برای ذخیره تخصصی کالاهای مشهود یا داده های مهم امنیتی. ساختمانهای شما عملکرد بسیار متنوعی دارند. آنها در روز مرگی شما مهم هستند.

این جایی است که Johnson Controls وارد عمل می شود ، و به نتایج مهمتری کمک می کند. از طریق طیف وسیعی از سیستم ها و راه حل های دیجیتالی ، ساختمان های شما را هوشمندتر می کنیم. یک ساختمان هوشمند ایمن تر ، راحت تر ، کارآمدتر و در نهایت پایدارتر است. مهمترین ساختمان های هوشمندانه به شما امکان می دهند با شدت بیشتری بر روی ماموریت منحصر به فرد خود تمرکز می‌کند.
در Johnson Controls ، ما از سال 1885 هوشمندتر در عرصه ساختمان ها شده ایم و از آن زمان به بعد توانایی ها ، عمق تجربه نوآوری و دسترسی جهانی ما در حال افزایش است. امروز ، ما بزرگترین نمونه کارها در زمینه تولید محصولات ، فناوری ها ، نرم افزار و خدمات جهان را ارائه می دهیم. ما این نمونه کارها را برای تغییر محیطی که مردم در آن زندگی می کنند ، کار می کنند ، یاد می گیرند و بازی می کنند ، قرار می دهیم.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X
پیشرو صنعت آزما